wykształcenie: Średnie pielęgniarskie

ukończone kursy: Kursy kwalifikacyjne w zakresie: Pielęgniarstwo medycyny pracy, Pielęgniarstwo kardiologiczne, Organizacja i zarządzanie. Kursy doszkalające: EKG, szczepień

posiadane umiejętności: Obsługa spirometru, audiometru, kabiny do badania widzenia zmierzchowego i olśnienia, EKG. Obsługa komputera ( Word, Excel ),  programu mMedica, kasy fiskalnej i urządzeń biurowych. Prawo jazdy kat. B. Umiejętność organizacji pracy,  umiejętność pracy w zespole i na stanowisku samodzielnym. Komunikatywność, sumienność, punktualność.

doświadczenie zawodowe: 25 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem i kontrahentami w poradni medycyny pracy, poradniach specjalistycznych (chirurgicznej, laryngologicznej, okulistycznej), poradni POZ. Długoletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

wymagania pracownika: Praca w poradni medycyny pracy do godz.15:00 w pełnym wymiarze godzin. Umowa o pracę lub umowa zlecenie. Jastrzębie-Zdrój, Rybnik Wodzisław Śląski, Żory, Cieszyn i miejscowości okoliczne.

kontakt: tel.: 791736883, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.