wykształcenie: Magister pielęgniarstwa, specjalista pielęgniarstwa w anestezjologii i intensywnej opiece, w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa w opiece paliatywnej

ukończone kursy: W trakcie: kurs recept stopień I; Badania fizykalne, kursy EKG i RKO; kurs przetaczania krwi i składników krwiopochodnych; kursy angielskie: obsługa pacjenta, RKO, transfuzje dożylne; kurs kwalifikacyjny z dziedziny Pielęgniarstwo w anestezjologii i intensywnej terapii; kurs leczenia ran; kurs kwalifikacyjny z dziedziny: Pielęgniarstwo kardiologiczne; kurs kwalifikacyjny z dziedziny: Pielęgniarstwo w środowisku wychowania i nauczania.

posiadane umiejętności: obsługa komputera , urządzeń biurowych; j. angielski na poziomie B2; zaangażowanie w wykonywaną pracę, dokładność, umiejętność pracy pod presją; komunikatywność i wysoka kultura osobista; odpowiedzialność; umiejętność zorganizowania pracy, rozwiązywania problemów; odporność na stres; prawo jazdy kategorii „B”.

doświadczenie zawodowe: 14 letnie doświadczenie zawodowe na oddziałach: Intensywnej Terapii , bloku operacyjnego (od 2016 r.) , Chirurgii, Kardiochirurgii i Kardiologii. 2- letnie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii w Prywatnym Szpitalu na stanowisku pielęgniarki.

wymagania pracownika: Interesuje mnie zarówno umowa o pracę jak i kontrakt. Wynagrodzenie zgodne z siatką płac w ochronie zdrowia lub wyższe, minimum 7200 zł brutto , mile widziane pakiety poza płacowe. Umowa B2B od 70 zł/ h, możliwość pracy w systemie 12h lub 24h, Praca do 8 h – od 80 zł /h.

kontakt: tel.: 729 837 252, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.