Działania Zespołu Zarządzania Kryzysowego NIPiP podjęte w dniu 5 sierpnia 2020 r.:

Uwaga! W związku z dużą aktywnością różnych organizacji i instytucji zamieszczających na swoich stronach wytyczne, procedury, standardy i inne związane z epidemią koronawirusa informujemy, że na stronie NIPiP oraz OIPiP zamieszczane są aktualne i wiarygodne informacje skonsultowane i zatwierdzone przez MZ i GIS.

1.      Przekazujemy informację o konkursie NFZ na środki, które mogą być przeznaczone m. in. dla pielęgniarek deklarujących pracę w jednym miejscu. (informacja w załączeniu)

2.      Przekazujemy monitoring aktów prawnych przygotowany na dzień 4 sierpnia br.

Zespół Zarządzania Kryzysowego NIPiP

Załączniki:
Pobierz plik (konkurs NFZ.doc)konkurs NFZ.doc[ ]29 kB
Pobierz plik (20200804_NIPiP_akty prawne.doc)20200804_NIPiP_akty prawne.doc[ ]1159 kB