OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KATOWICACH
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KATOWICACH »

Organizatorem szkolenia jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Wykładowca - dr med. Paweł Grzesiowski - pediatra, ekspert w dziedzinie immunologii, profilaktyki i terapii zakażeń. Konsultant szpitali w zakresie profilaktyki, kontroli zakażeń, antybiotykoterapii i akredytacji.
Założyciel i dyrektor Centrum Medycyny Zapobiegawczej i Rehabilitacji w Warszawie oraz Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń. Przewodniczący Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa. Ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds walki z COVID-19.

serdecznie zapraszamy na

WEBINARIUM PANDEMIA COVID-19 - AKTUALNE DANE, SZCZEPIONKI, KWALIFIKACJA DO SZCZEPIEŃ
Aby się zarejestrować, kliknij poniższy link lub skopiuj go i wklej do swojej przeglądarki:
Zarejestruj
Jeśli przycisk nie działa, skopiuj poniższy link i wklej go w okno przeglądarki.
ndemia-covid-19-aktualne-dane-szczepionki-kwalifikacja-do-szczepien/register

Webinarium odbędzie się w Piątek,
30 Kwietnia 2021, w godz. 12:00 - 14:30

Europe/Warsaw [GMT 2]
Pokaż w mojej strefie czasowej ▸

Plan wydarzenia:
PANDEMIA COVID-19 - AKTUALNA SYTUACJA,  SZCZEPIONKI  PRZECIW COVID-19, KWALIFIKACJA DO SZCZEPIEŃ

Moderator: dr med. Paweł Grzesiowski

PROGRAM NAUKOWY
1. AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA w POLSCE I NA ŚWIECIE
2. SZCZEPIONKI - EFEKTYWNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO
3. KWALIFIKACJA I WYKONYWANIE SZCZEPIEŃ
4. PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rejestracja jest obowiązkowa. Administratorem danych osobowych jest OIPIP w Katowicach, podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz prawo ich poprawiania oraz usunięcia.
Certyfikat uczestnictwa jest wysyłany automatycznie po jego zakończeniu.

Jak dołączyć do spotkania Zobacz wideo