OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KATOWICACH
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KATOWICACH »

Organizatorem szkolenia jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Wykładowca - dr med. Paweł Grzesiowski - pediatra, ekspert w dziedzinie immunologii, profilaktyki i terapii zakażeń. Konsultant szpitali w zakresie profilaktyki, kontroli zakażeń, antybiotykoterapii i akredytacji.
Założyciel i dyrektor Centrum Medycyny Zapobiegawczej i Rehabilitacji w Warszawie oraz Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń. Przewodniczący Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa. Ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds walki z COVID-19.

serdecznie zapraszamy na

WEBINARIUM PANDEMIA COVID-19 - AKTUALNE DANE, SZCZEPIONKI, KWALIFIKACJA DO SZCZEPIEŃ
Aby się zarejestrować, kliknij poniższy link lub skopiuj go i wklej do swojej przeglądarki:
Zarejestruj
Jeśli przycisk nie działa, skopiuj poniższy link i wklej go w okno przeglądarki.
ndemia-covid-19-aktualne-dane-szczepionki-kwalifikacja-do-szczepien/register

Webinarium odbędzie się w Piątek,
30 Kwietnia 2021, w godz. 12:00 - 14:30

Europe/Warsaw [GMT 2]
Pokaż w mojej strefie czasowej ▸

Plan wydarzenia:
PANDEMIA COVID-19 - AKTUALNA SYTUACJA,  SZCZEPIONKI  PRZECIW COVID-19, KWALIFIKACJA DO SZCZEPIEŃ

Moderator: dr med. Paweł Grzesiowski

PROGRAM NAUKOWY
1. AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA w POLSCE I NA ŚWIECIE
2. SZCZEPIONKI - EFEKTYWNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO
3. KWALIFIKACJA I WYKONYWANIE SZCZEPIEŃ
4. PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rejestracja jest obowiązkowa. Administratorem danych osobowych jest OIPIP w Katowicach, podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz prawo ich poprawiania oraz usunięcia.
Certyfikat uczestnictwa jest wysyłany automatycznie po jego zakończeniu.

Jak dołączyć do spotkania Zobacz wideo

Szkolenie na temat "Bezpieczna podaż leków" w dniu 24.11.2020 r.,nie odbędzie się.

Nowy termin szkolenia zostanie  wyznaczony w przyszłym roku.

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Szkoleniowa nt:"Trudności i wyzwania w leczeniu ran ostrych i przewlekłych" w dniu 20.11.2020 r., nie odbędzie się.

Nowy termin konferencji  zostanie  wyznaczony w przyszłym roku.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną wstrzymujemy zajęcia w ramach IV edycji Akademia Zarządzania w trybie natychmiastowym do odwołania. O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Prosimy o zrozumienie.

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu „Żywienia dojelitowego w warunkach domowych” dedykowanych pielęgniarkom zatrudnionym w Domach Pomocy Społecznej.

Szkolenia odbywać się będą w Domach Pomocy Społecznej na terenie województwa śląskiego, które wyrażą chęć przeszkolenia swoich pracowników z tematyki żywienia dojelitowego.
Tematyka szkolenia obejmuje:

1. Ocenę stanu odżywienia pacjenta
2. Wyjaśnienie czym jest żywienie medyczne
3. Żywienie dojelitowe w warunkach domowych – proces kwalifikacji pacjenta do poradni żywieniowej
4. Opiekę pielęgniarską nad pacjentem żywionym dojelitowo i zasady pielęgnacji różnych rodzajów zgłębników żywieniowych
5. Część warsztatowa

Zainteresowane szkoleniem DPSy prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.