Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, iż  od 1 lipca 2022 r. członkowie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach uzyskają możliwość skorzystania z programu kart sportowych FitProfit i FitSport. Oferta skierowana jest wyłącznie do członków Izby.

Chcąc przystąpić do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 10-tego dnia miesiąca poprzedzającego okres, w którym abonament ma być aktywny. Po tym terminie na Państwa adres mailowy firma VanityStyle Sp. z o.o. prześle link aktywacyjny do założenia konta i dokonania płatności. Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu. Formularz zgłoszeniowy zamieszczono poniżej.

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karty sportowe będą do odbioru w siedzibie Izby w Dziale Merytorycznym.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy wysyłamy przez stronę OIPiP w Katowicach. Po wysłaniu formularza pojawi się komunikat "Formularz został poprawnie wysłany! Wkrótce otrzymasz maila z potwierdzeniem rejestracji".

Zgoda RODO

• Wyrażam zgodę na udostępnienie adresu e-mail VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-230, Skierniewicka 16/20, w celu przesłania linku aktywacyjnego do platformy eVanityStyle - VanityStyle Sp. z o.o. będzie wysyłać linki.
  • Oświadczam, iż zapomniałem/am się z informacją, iż wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego ma jedynie na celu weryfikację możliwości skorzystania i przystąpienia do programu dedykowanego dla członków Okręgowej Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, nie jest jednak równoznaczne z przystąpieniem do programu.
  • Po weryfikacji możliwości skorzystania z programu przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Katowicach wyrażam zgodę na przesłanie linku aktywacyjnego do platformy eVanityStyle.
  • Zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
  • Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o obowiązku zachowania poufności otrzymanych informacji w związku z realizacją umowy z VanityStyle sp. z o.o., w szczególności do: nieprzekazywania informacji do podmiotów nieuprawnionych, zakazu publicznego udostępniania otrzymanych treści, zakazu przekazywania otrzymanych treści do podmiotów konkurencyjnych do VanityStyle sp. z o.o.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Katowicach ul. Francuska 16  40-027 Katowice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celu przesłania wiadomości mailowej z linkiem aktywacyjnym do rejestracji konta na platformie VanityStyle Sp. z o.o.. Wyrażenie zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do przystąpienia do programu.

Imię
Nazwisko
Twój adres email
Numer telefonu
Numer prawa wykonywania zawodu
Zgoda RODO   Wyrażam zgodę
Proszę przepisać. zfuzm Pomóż walczyć ze SPAMem!

Karty Sportowe Vanity