Pielęgniarki, Pielęgniarze, Położne, Położni

Koleżanki i Koledzy

Protest w Warszawie przedstawicieli wszystkich zawodów medycznych trwa już 3. tydzień.

Musimy wspomóc Koleżanki i Kolegów w walce o nasze, lepsze jutro.

Teraz albo nigdy!

W dniu 21 października dyżur w Białym Miasteczku 2.0 (naprzeciwko Kancelarii Premiera w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 4) pełnić będą pielęgniarki, pielęgniarze, położne, położni z Naszej Okręgowej Izby.

Warto dołożyć swoją cegiełkę, dzięki której zbudujemy naszą przyszłość.

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach pokrywa koszty ubezpieczenia, przejazdu, wyżywienia, oraz zapewnia śpiwory i ciepłą odzież.

Serdecznie ZAPRASZAMY.

Zgłoszenia na Dyżur w Białym Miasteczku przyjmuje Sekretariat Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach nr tel.: 32 209 04 15, 16, 17 lub adres E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11 października 2021 roku.