W załączniku wykaz rejonów wyborczych oraz Uchwała nr 865/2019/VII ORPiP w Katowicach z dnia 24.10.2019r. w przedmiocie ustalenia rejonów wyborczych i liczby delegatów

Rejon wyborczy  Data i godz. zebrania Nazwa i adres zakładu  Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie wyborów w rejonie
1 08.01.2020 r. godz. 12:00 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny SUM im. Andrzeja Mielęckiego, ul. Francuska 20/24, sala wykładowa Oddziału Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych Stolarczyk Anna
2 09.01.2020 r. godz. 13:00 Szpital Rejonowy im. dr J. Rostka, ul. Gamowska 3, Racibórz, sala konferencyjna Pater Urszula
3 12.12.2019 r. godz. 15:00 NZOZ Centrum Zdrowia sp. z o.o., ul. Ocicka 51, Racibórz, Przychodnia "Ocicka" Adamek Irena, Marek Teresa, Żylak Urszula
4 11.12.2019 r. godz. 11:00 SP ZOZ REPTY Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul. Śniadeckiego 1, Tarnowskie Góry, sala widowiskowa Molka Ewa 
5 16.12.2019 r. godz. 09:00 Szpital Powiatowy w Zawierciu, ul. Miodowa 14, Zawiercie, świetlica szpitala Kruk Ola 
6 13.12.2019 r. godz. 10:00 Szpital i Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Bytomiu, ul. Wrocławska 4, Bytom Bożewicz Ewa
7 12.12.2019 r. godz. 10:00 Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Wojska Polskiego 20, Poręba Duda Olga, Piłka Agnieszka
8 15.01.2020 r. godz. 15:30 Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, ul. Szpitalna 13, Dąbrowa Górnicza, Sala konferencyjna obok dyrekcji, I piętro.  Wiśniewska Agnieszka
9 28.11.2019 r. godz. 12:00 Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego, ul. Wawel 15, Sosnowiec Pastuszka Jadwiga
10 09.01.2020 r. godz. 13:00 Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, Szpital w Będzinie, ul. Małachowskiego 12, Będzin, I piętro Wrońska Dorota, Znojek-Rejniak Barbara
11 07.01.2020 r. godz. 09:00 Samodzielny Publiczny ZOZ Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu, ul. 3-go Maja 33, Sosnowiec, świetlica Zdrada Izabela
12 16.12.2019 r. godz. 11:00 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary, Plac Medyków 1, Sosnowiec, aula Pragnący Joanna
13 17.12.2019 r. godz. 15:00 Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o., ul. Waryńskiego 2, Mikołów, "Salka terapii zajęciowej" Oddział Geriatrii Raczak Barbara
14 21.11.2019 r. godz. 07:00 Sosnowiecki Szpital Miejski sp. z o.o., ul. Szpitalna 1, Sosnowiec, jadalnia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Noga Beata, Trojanowska Monika, Zawalska Ewa
15 29.11.2019 r. godz. 17:00 Trattoria Biały Talerzyk, ul. Wojska Polskiego 1, 43-600 Jaworzno Żalińska Maria
16 21.11.2019 r. godz. 10:00 Elvita III SP. z o.o. NZOZ GZLA, ul. Gwarków 1, Jaworzno, sala konferencyjna Dulowska Alicja, Hasiuk Krystyna
17 07.01.2020 r. godz. 11:00 SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie, ul. Chełmońskiego 28, Jaworzno, sala szkoleniowa szpitala w budynku Nefrolux Zielińska Anna
18 28.11.2019 r. godz. 12:00 PUM "Proelmed" Sp. z o.o., Pl. Ratuszowy 1b, Łaziska Górne Pudełko Beata
19 22.11.2019 r. godz. 12:00 Szpital Chorób Płuc w Orzeszu, ul. Gliwicka 20, piętro III poziom Administracja, salka konferencyjna Wojciechowska Agnieszka
20 16.12.2019 r. godz. 13:00 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4, Aleja Legionów 10, Bytom Nocoń Teresa
21 29.11.2019 r. godz. 12:30 MZOZ Przychodnia Specjalistyczna, ul. Pokoju 17, Lędziny, sala konferencyjna Pęczak Bronisława
22 17.12.2019 r. godz. 10:00 MEGREZ Sp. z o.o., ul. Edukacji 102, Tychy, sala dydaktyczna - parter Krupińska Bogumiła
23 13.12.2019 r. godz. 13:00 NZOZ MEDIPOZ sp. z o.o., ul. 3 Maja 36c, Czerwionka-Leszczyny, III piętro "Szkoła rodzenia" Ulfig Monika
24 27.11.2019 r. godz. 08:00 NZOZ "Puls-Med", ul. Grunwaldzka 66, 44-210 Rybnik Cofalik Gabriela, Oroń Jolanta, Szymanowska Aurelia
25 12.12.2019 r. godz. 18:00 Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, ul. Zamkowa 8, Gorzyce, stołówka Pawilonu B Bujok Justyna
26 04.12.2019 r. godz. 13:30 PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. z siedzibą w Wodzisławiu Śl., ul. 26-go Marca 51, Wodzisław Śląski, świetlica-były oddział dermatologii Borowska Grażyna
27 04.12.2019 r. godz. 13:30 PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. z siedzibą w Wodzisławiu Śl., ul. Plebiscytowa 47, Rydułtowy, świetlica szpitalna Miczek Jolanta
28 19.12.2019 r. godz. 12:30 Wojewódzki Szpital Chorób Płuc im. dr Alojzego Pawelca, ul. Bracka 13, Wodzisław Śląski, II piętro świetlica Wojtylak Anna
29 16.12.2019 r. godz. 09:00 SP Zakład Opieki Zdrowotnej Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, ul. Gliwicka 33, Rybnik, sala konferencyjna Gorol Katarzyna, Gzocha Piotr, Koryciak Jolanta
30 03.12.2019 r. godz. 12:00 Uzdrowisko Goczałkowice - Zdrój sp. z o.o., Uzdrowiskowa 54, Goczałkowice-Zdrój Poliwoda Ewa
31 08.01.2020 r. godz. 14:00 Szpital Powiatowy w Pszczynie, ul. Antesa 11, Pszczyna Spyra Gabriela
32 16.12.2019 r. godz. 12:45 Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe, Stacja Pogotowia Ratunkowego w Katowicach, ul. Powstańców 42, Katowice Zasuń Jadwiga
33 08.01.2020 r. godz. 08:30 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Al. Jana Pawła II 7, Jastrzębie-Zdrój, sala konferencyjna placówki - 1 piętro Lodwich Henryka
34 09.12.2019 r. godz. 13:30 Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach sp. z o.o., ul. Zygmunta Starego 20, Gliwice, sala konferencyjna (Sala odpraw) IV piętro Siciarz Bogusława
35 08.01.2020 r. godz. 11:00 Szpital Chorób Płuc im. św. Józefa, Dworcowa 31, Pilchowice, dawna sala ćwiczeń Ewa Godula
36 26.11.2019 r. godz. 11:30 Fundacja "Unia Bracka" Przychodnia Bracka Sośnica ul. Błonie 3, 44-103 Gliwice Pakosz Maria
37 25.11.2019 r. godz. 11:30 Fundacja "Unia Bracka" ul. Kokota 172, 41-711 Ruda Śląska Pakosz Maria
38 09.12.2019 r. godz. 10:30 Szpital w Knurowie sp. z o. o., Niepodległości 8, Knurów, sala konferencyjna Godula Ewa
39 12.12.2019 r. godz. 14:00 Szpital wielospecjalistyczny w Gliwicach, ul. Kościuszki 1, Gliwice Błońska Ewa, Krzywy Izabela
40 11.12.2019 r. godz. 13:00 Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach sp. z o.o., ul. Kościuszki 29, Gliwice, sala konferencyjna (budynek przy kominie) II piętro Siciarz Bogusława
41 09.01.2020 r. godz. 13:00 Centrum Radiologii i Diagnostyki Obrazowej sp. z o.o., ul. Ks. Ziemowita 1, Gliwice Sepioł Ewa
42 10.01.2020 r. godz. 08:00 Szpital w Pyskowicach sp. z o. o., Szpitalna 2, Pyskowice, sala narad Domin Wiesława
43 07.01.2020 r. godz. 10:00 SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku, ul. Gliwicka 5, Toszek, sala konferencyjna Giemza Elwira
44 09.12.2019 r. godz. 13:00 Zakład Lecznictwa Podstawowego i Specjalistycznego "Medicor" sp. z o.o., ul. Cichociemnych 14, Gliwice Padowicz Dorota, Sępska Aleksandra
45 18.12.2019 r. godz. 09:15 Centrum Onkologii - Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie, Oddział w Gliwicach, ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15, Gliwice, aula im. J.Święckiego Durska Barbara
46 06.12.2019 r. godz. 10:00 Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o., Chorzowska 38, Świętochłowice, budynek administracji I piętro pokój nr 17 Młynarczyk Beata
47 10.01.2020 r. godz. 07:30 Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, ul. M. Curie-Skłodowskiej 9, Zabrze, budynek B, poziom 2, aula im. prof. Z. Religi Daszkiewicz-Wajman Ewa
48 09.01.2020 r. godz. 14:00 Zespół Szkół nr 3 w Rudzie Śląskiej, ul. Jankowskiego 2, Ruda Śląska Ficek Danuta
49 09.01.2020 r. godz. 13:30 Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej sp. z o.o., Pawilon C, ul. Główna
11, Ruda Śląska
Włodarczyk Irena
50 13.12.2019 r. godz. 14:45 Szpital Miejski w Zabrzu, ul. Zamkowa 4, Zabrze, sala konferencyjna w budynku Dyrekcji Kowalczyk Ilona
51 04.12.2019 r. godz. 12:00 NZOZ Caritas Diecezji Gliwickiej, pl. N. Kroczka 6, Zabrze, sala konferencyjna Musielok-Weis Ewa
52 09.01.2020 r. godz. 15:00 SP ZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku, ul. Energetyków 46, Rybnik, sala konferencyjna przy Dziale Organizacyjnym Tybinkowska Elżbieta
53 19.12.2019 r. godz. 09:00 Szpital Specjalistyczny w Zabrzu sp. z o. o, ul. Marii Curie Skłodowskiej 10, Zabrze, biblioteka Oddziału Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii Rudka Dorota
54 09.01.2020 r. godz. 15:30 Szkoła Podstawowa nr 36, Plac Warszawski 6, Zabrze Pakuła Dorota
55 03.01.2020 r. godz. 13:00 SP ZOZ Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie, ul. Truchana 7, Chorzów Jańczyk Beata
56 20.12.2019 r. godz. 13:00 Szpital Specjalistyczny w Chorzowie, ul. Zjednoczenia 10, Chorzów Zalewska Teresa
57 13.01.2020 r. godz. 13:00 Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich sp. z o.o., 1-go Maja 9, Siemianowice Śląskie, aula Broncel-Czekaj Danuta
58

16.12.2019 r. godz. 17:00 Unieważniono

Ponowne zebranie rejonu:
14.01.2020 r. godz. 13:00

SP ZOZ Zespół Szpitali Miejskich, ul. Strzelców Bytomskich 11, Chorzów, Szpital nr 3, Pawilon nr 1 Szymkowiak Ewa, Sokulska Regina
59 14.01.2020 r. godz. 11:00 EMC Silesia sp. z o. o. NZOZ Szpital Geriatryczny im. J. Pawła I, ul. Morawa 31, Katowice, 2 piętro oddział, pokój Naczelnej Pielęgniarki Koszela Wioletta, Gawlik Wanda
60 13.12.2019 r. godz. 13:30 Katowickie Centrum Onkologii, Raciborska 27, Katowice, sala konferencyjna Zakładu Radioterapii Gral Magdalena
61 11.12.2019 r. godz. 13:00 SP Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego „Moja Przychodnia”, Przychodnia nr 13, ul. Ordona 3, Katowice Kulawik Lidia
62 28.11.2019 r. godz. 07:30 SPZOZ MSWiA w Katowice, ul. Głowackiego 10, Katowice, sala konferencyjna Nowotarska Elżbieta
63 13.12.2019 r. godz. 14:00 Szpital Polski im. Św. Elżbiety w Katowicach, ul. Warszawska 52, Katowice, budynek B, I piętro, gabinet kardiologa Gancarczyk Bogumiła, Świderska Agnieszka
64 18.12.2019 r. godz. 13:00 Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. Prof. K. Gibińskiego ŚUM w Katowicach, ul. Ceglana 35, Katowice Szurko Krystyna
65 02.12.2019 r. godz. 13:30 Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca ŚUM w Katowicach, Ziołowa 45/47, Katowice Halerz Katarzyna, Watrak Barbara
66 09.12.2019 r. godz. 12:00 Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Św. Jana Pawła II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 ŚUM w Katowicach, ul. Medyków 16, Katowice Wieczorek Katarzyna
67 17.12.2019 r. godz. 12:30 NZOZ Przychodnia nr 13 sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 84, Bytom Płoskonka Izabela
68 26.11.2019 r. godz. 15:00 Archidiecezjalny Dom Hospicyjny Bł. Jana Pawła II w Katowicach, ul. Różyckiego 14d, Katowice Oziembała Dominika
69 18.12.2019 r. godz. 14:45 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, ul. Raciborska 15, Katowice, sala wykładowa Brajza-Loskot Bożena
70 27.11.2019 r. godz. 12:30 Fundacja "Unia Bracka", Przychodnia Bracka Staszic, ul. Mysłowicka 13, Katowice Grabowska Maria
71 12.12.2019 r. godz. 15:00 Betamed S.A., ul. Racławicka 22a, Chorzów, I piętro sala konferencyjna Czech Iwona
72 10.12.2019 r. godz. 13:00 Szpital Specjalistyczny nr 1, ul. Żeromskiego 7, Bytom, blok I, parter Cieślik Dominika
73 10.12.2019 r. godz. 10:00 Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S. A. im. B. Hagera w Tarnowskich Górach, ul. Pyskowicka 47-51, Tarnowskie Góry, sala konferencyjna w budynku administracji Kubica Sylwia
74 13.12.2019 r. godz. 13:30 Zakon Posługujących Chorym Ojcowie Kamilianie, Bytomska 22, Tarnowskie Góry Koza Ilona
75 19.12.2019 r. godz. 12:00 Piekarskie Centrum Medyczne sp. z o.o., Szpital Miejski p.w. Św. Łukasza w Piekarach Śląskich, ul. Szpitalna 11, Piekary Śląskie Ahn Sabina
76 08.01.2020 r. godz. 12:00 Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, ul. Bytomska 62, Piekary Śląskie, sala konferencyjna w radiologii Siwy Sonia
77 03.01.2020 r. godz. 07:30 Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu, ul. Batorego 15, Bytom, blok VIII sala dla pielęgniarek Stania Alicja
78 17.12.2019 r. godz. 13:00 Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych, ul. Powstańców 31, Katowice, III p. pok.315 Labuda Czesława
79 13.12.2019 r. godz. 16:30 Restauracja Nie-Bo, ul. Mikołowska 40, Mysłowice Pypłacz Aleksandra
80 19.12.2019 r. godz. 11:00 Centrum Medyczne Tommed sp. z o.o., ul. Fredry 22, Katowice, sala konferencyjna I piętro Podsiadło Beata
81 07.01.2020 r. godz. 09:00 Szpital Specjalistyczny Centrum Medyczne MAVIT, ul. Szopienicka 65, Katowice Sklorz Renata
82 19.12.2019 r. godz. 11:00 Uniwersyteckie Centrum Medyczne im. Prof. Gibińskiego SUM w Katowicach, ul. Medyków 14, Katowice, sala konferencyjna w sekretariacie Dyrekcji Zych Bożena
83 08.01.2020 r. godz. 14:00 Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe, Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gliwicach, ul. S. Konarskiego 26, Gliwice Siciarz Bogusława
84 27.11.2019 r. godz. 13:30 Szpital Murcki sp. z o.o., Sokołowskiego 2, Katowice Antkowiak Beata
85 14.12.2019 r. godz. 10:00 Szpital Miejski w Tychach sp. z o.o., Cicha 27, Tychy, sala konferencyjna Musiolik Agnieszka
86 19.12.2019 r. godz. 14:00 Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach sp. z o.o., ul. L. Markiefki 87, Katowice, sala konferencyjna III piętro. Mielech Anna
87 28.11.2019 r. godz. 13:00 Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach, ul. Panewnicka 65, Katowice, sala konferencyjna Paruzel Dorota
88 12.12.2019 r. godz. 12:00 Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu sp. z o.o., ul. Gabrieli Zapolskiej 3, Sosnowiec Kowalska Iwona
89 08.01.2020 r. godz. 13:00 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 im. Prof St. Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. 3-go Maja 13-15, Zabrze, Aula Zakładu Patomorfologii, budynek nr ,,7" Jawornicka Małgorzata
90 20.12.2019 r. godz. 10:00 Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, ul. Szpitalna 40, Czeladź, I piętro, poradnia specjalistyczna Pieńkoś Małgorzata
91 02.12.2019 r. godz. 12:00 Szpital św. Józefa sp. z o.o., ul. Okrzei 27, Mikołów Topór Barbara
92 08.01.2020 r. godz. 11:00 Vito-Med. sp. z o.o., ul. Radiowa 2, Gliwice, Poradnia Chorób Zakaźnych Morawska Grażyna
93 20.12.2019 r. godz. 13:30 Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich, ul. Jana Pawła II 2, Siemianowice Śląskie Olszak Magdalena
94 03.01.2020 r. godz. 13:00 Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 20, Żory Jaruszewska-Domżalska Izabela
95 12.12.2019 r. godz. 07:00 MED - HOLDING S. A. NZOZ Szpital Specjalistyczny im. prof. E. Michałowskiego, ul. Strzelecka 9, Katowice, aula szpitalna Cempura Edyta
96 09.01.2020 r. godz. 12:00 NZOZ Centrum Medyczne sp. z o.o., ul. Byłych Więźniów Politycznych 3, Rybnik Mikołajec Barbara
97 27.11.2019 r. godz. 13:30  NZOZ Merkury, ul. Adamieckiego 13, Dąbrowa Górnicza Duda Barbara