Działania Zespołu Zarządzania Kryzysowego NIPiP podjęte w dniu 9 września 2020 r.:

Uwaga! W związku z dużą aktywnością różnych organizacji i instytucji zamieszczających na swoich stronach wytyczne, procedury, standardy i inne związane z epidemią koronawirusa informujemy, że na stronie NIPiP oraz OIPiP zamieszczane są aktualne i wiarygodne informacje skonsultowane i zatwierdzone przez MZ i GIS.

1.      Przekazujemy informację o aktualnych zaleceniach dla pielęgniarek środowiska nauczania i wychowania. Zalecenia zawierają odpowiedzi na ważne pytania i zmiany w znowelizowanych zaleceniach dla pielęgniarek środowiska nauczania i wychowania / higienistek szkolnych rekomendowanych przez konsultanta krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego dr. n. med. Krystynę Piskorz-Ogórek.

2.      Przekazujemy monitoring aktów prawnych przygotowany na dzień 9 września br.

Zespół Zarządzania Kryzysowego NIPiP