Działania Zespołu Zarządzania Kryzysowego NIPiP podjęte w dniu 15 czerwca 2020 r.:

Uwaga! W związku z dużą aktywnością różnych organizacji i instytucji zamieszczających na swoich stronach wytyczne, procedury, standardy i inne związane z epidemią koronawirusa informujemy, że na stronie NIPiP oraz OIPiP zamieszczane są aktualne i wiarygodne informacje skonsultowane i zatwierdzone przez MZ i GIS.

1.      Przekazujemy informację o organizowanym w ramach Akademii CSIOZ projekcie szkoleniowym „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”. (w załączniku komunikat)

2.      Przekazujemy informację o konferencji 3. FORUM WIRUSOLOGICZNE „WIRUSY W CIENIU COVID-19”, które odbędzie się w dniach 3-4 lipca br. Konferencja poświęcona będzie zakażeniom wirusowym SARS-CoV-2, HBV, HCV, HIV i innym. Szczegółowe informacje oraz formularz informacyjny znajdują się na stronie: www.forumwirusologiczne.pl

3.      Monitoring aktów prawnych przygotowany na dzień 15 czerwca br.

Zespół Zarządzania Kryzysowego NIPiP

Załączniki:
Pobierz plik (Komunikat_AkademiaEDM.doc)Komunikat_AkademiaEDM.doc[ ]512 kB
Pobierz plik (20200615_NIPiP_akty prawne.doc)20200615_NIPiP_akty prawne.doc[ ]522 kB