w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną uprzejmie informujemy, że wszystkie wnioski dotyczące refundacji kosztów kształcenia będą przyjmowane do odwołania tylko w formie elektronicznej (scany dokumentów) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie uspakajamy wszystkie osoby, które z uwagi na aktualną sytuację związaną z ograniczeniem działalności Izby nie będą w stanie dotrzymać regulaminowych terminów składania wniosków o refundacje, że terminowość ta nie będzie obowiązywać do odwołania, a każdy KOMPLETNY wniosek będzie rozpatrywany z korzyścią dla wnioskodawcy.

Wszystkie dotychczas złożone wnioski będą rozpatrzone przez Komisji Kształcenia i Standardów w najbliższym, możliwym terminie spotkania, po unormowaniu się sytuacji epidemiologicznej w kraju.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o zrozumienie.