Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy, do udziału w IV Ogólnopolskim Forum Pielęgniarki i Położnej, które odbędzie się w Gdyni w hotelu Nadmorskim w dn. 9 – 10 października 2020.

Intencją jest aby spotkanie było zarówno źródłem najnowszych informacji dotyczących postępowania z pacjentem przedstawionych z punktu widzenia ekspertów w danej dziedzinie, jak i okazją do szerokiej dyskusji.

Wierzymy, że Państwa udział w sesjach będzie doskonałą okazją do wzbogacenia wiedzy oraz skonfrontowania własnych doświadczeń z aktualnym podejściem do diagnostyki i leczenia. 

Zapraszamy także do udziału w bezpłatnych konferencjach, które odbędą się we wrześniu br. we Wrocławiu, Katowicach oraz w Warszawie. 

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie  www.fpp.edu.pl

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej organizatora Programu Edukacji Onkologicznego, w ramach którego działa Akademia Pielęgniarstwa Onkologicznego, serdecznie zapraszamy studentów i pracowników medycznych do bezpłatnego udziału w webinarium "BADANIA KLINICZNE", które odbędzie się w dwóch częściach.

Szkolenie odbędzie się w dniach:

Część I - 27 lipca br. o godzinie 18.00. Bezpośrednia rejestracja na stronie: https://apo-web-27-07-2020.konfeo.com/pl/groups

Część II - 7 sierpnia br. o godzinie 18.00. Bezpośrednia rejestracja na stronie: https://apo-web-07-08-2020.konfeo.com/pl/groups

Szczegóły i programy w załączeniu.

Wszystkie planowane bezpłatne szkolenia dostępne na stronie: http://programedukacjionkologicznej.pl/akademia-pielegniarstwa-onkologicznego/

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej organizatora Programu Edukacji Onkologicznego, w ramach którego działa Akademia Pielęgniarstwa Onkologicznego, serdecznie zapraszamy studentów i pracowników medycznych do bezpłatnego udziału w webinarium "WYBRANE PROBLEMY WSPÓŁCZESNEJ ONKOLOGII".

Szkolenie odbędzie się w dniu 23 lipca br. o godzinie 18.00.

Bezpośrednia rejestracja na stronie https://apo-web-23-07-2020.konfeo.com/pl/groups

W razie niemożności uczestniczenia w powyższym szkoleniu są dostępne jeszcze dwa terminy: 30 lipca i 13 sierpnia.

Szczegóły i program w załącznikach.

Więcej informacji o naszej działalności znaleźć można pod adresem: www.programedukacjionkologicznej.pl

 

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych NEONURSING 2020 - Procedury w pielęgniarstwie neonatologicznym, która odbędzie się w zmienionej formule jako konferencja online ze streamingiem na żywo czyli e-NEONURSING 2020

Termin e-Konferencji 18 września 2020 (piątek).

Wszystkie informacje razem z programem, kosztami udziału oraz formularzem rejestracji są już dostępne na stronie https://www.ptpipn.pl/konferencje-i-warsztaty.htm

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z organizatorem logistycznym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 695 271 227

Szanowni Państwo,

Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku we współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium oraz Panem Alfredem Walterem Wykładowcą i Liderem Instytutu Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium zapraszają na kolejną edycję szkolenia z zakresu psychotraumatologii praktycznej.

Szkolenie jest adresowane do osób pracujących w obszarze prewencji, profilaktyki, interwencji oraz pomocy osobom dotkniętym traumą.

Więcej informacji o szkoleniu w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Warszawa 10.2020.pdf)Warszawa 10.2020.pdf[ ]576 kB

Szanowni Państwo!                                                                       

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne - mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników informujemy, że I Krajowa Konferencja Naukowa  pod hasłem „Nowoczesne spojrzenie na opiekę, leczenie i rewitalizację  osób w wieku podeszłym” zaplanowana na  14.05.2020 r. zostaje przeniesiona na termin późniejszy. O nowym terminie Konferencji powiadomimy Państwa odrębnym Komunikatem. 

Jednocześnie informujemy, że rejestracje uczestników są nadal przyjmowane.

 Łączę wyrazy szacunku,

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu

dr Marek Zieliński


Dyrektor Instytutu Nauk o Zdrowiu

dr. n o zdr. Wioletta Wojciechowska

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku
ul. Okrzei 94
87-800 Włocławek
pokój nr 14-15
tel. 660 714 048
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na „II Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych”, które odbędą się w Orlim Gnieździe w dniach od 01 do 04 października 2020r. Organizatorem Konferencji jest Polskie Towarzystwo Ratowników Medycznych oraz Katedra i Zakład Medycyny Ratunkowej Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W programie naukowym Konferencji przewidziano eksperckie wykłady na temat postępowania w stanach nagłych pochodzenia wewnętrznego i w urazach połączone z licznymi warsztatami.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie https://konferencja-ptrm.pl/

Załączniki:
Pobierz plik (Ulotka_str.1, 4.pdf)Ulotka_str.1, 4.pdf[ ]1155 kB
Pobierz plik (Ulotka_str.2,3.pdf)Ulotka_str.2,3.pdf[ ]1595 kB